Новини

20.12.2018
Urbio розширює коло друзів

Компанія FDI рада розповісти про закінчення впровадження в м. Черкаси одного з модулів Urbio – Реєстр Територіальних Громад.

14.12.2018
У Міському центрі обробки даних, наш СЕО, Микола Козлов, презентував можливості платформи Urbio.

У Міському центрі обробки даних, наш СЕО, Микола Козлов, презентував можливості платформи Urbio. Форум зібрав представників міст України в столиці для обміну досвідом практичної реалізації концепції Smart City. Микола Козлов розповів про досвід компанії FDI у взаємодії і співпраці з різноманітними державними органами.

11.12.2018
Інтерв'ю Миколи Козлова в виданні "Новое время"

Наш директор Микола Козлов розповів про платформу URBIO, мету її створення та завдання. URBIO – це платформа що створює нові можливості для керування адміністративними процесами в місті.

14.11.2018
Компанія FDI разом з Центром Розвитку Інновацій в рамка проекту “U-LEAD з Європою” надає платформу URBIO для тридцяти об’єднаних територіальних громад .

URBIO – Е-рішення для розвитку громад.😮🤔 Компанія FDI разом з Центром Розвитку Інновацій в рамка проекту “U-LEAD з Європою” надає платформу URBIO для тридцяти об’єднаних територіальних громад .

13.11.2018
FDI на SmartCity Expo World Congresss 2018

Оперативные впечатления с SmartCity Expo World Congresss 2018 Интересный стенд Дубаи. Меня заинтересовало их решение UAE PASS. По сути это аналог КиевИД только меньше каналов строгой авторизации (в ОАЕ их вообще меньше чем у нас 🙂 ).

31.10.2018
FDI учасник Kyiv Smart City Forum 2018

Сьогодні ми раді бути учасниками та партнерами найголовнішої події осені –Kyiv Smart City Forum 2018. Приємно, що сфера розумних рішень для міст об’єднала більшість провідних компаній у сфері IT та у сфері проектів інфраструктури.

18.10.2018
Експертиза розробників FDI для всеукраїнського обліку культурних пам’яток

19 жовтня директор нашої компанії Микола Козлов в якості ІТ-експерту взяв участь у воркшопі щодо створення електронного інформаційного ресурсу культурної спадщини і культурних цінностей, який був організований Міністерством культури України.

27.09.2018
Запущено єдиний київський облік адрес

Компанія FDI з гордістю представляє комп’ютерну програму: Urbio «Облік адрес», яка автоматизує процес формування, зберігання та подачі інформації щодо ідентифікації об’єкта нерухомості, що прив’язаний до адреси.

21.09.2018
Ми створили автоматизовану систему «Реєстр територіальної громади міста Києва»

Компанія FDI презентовала новий продукт – Реєстр територіальної громади Києва, аналогів якому немає в жодному українському місті.

22.07.2018
День народження FDI

Нам виповняється сім років і нам є чим пишатися! Ми з гордістю можемо впевнено заявити, що FDI допомагає покращити якість життя людей, підвищуючи ефективність Smart City.